Pozvánka
Ahoj přátelé jedné stopy. Chtěli bychom Vás se Zlatíčkem pozvat již na 11-té „ Setkání Fazer clubu ČR“, které se koná ve dnech 18.-20.5. 2018.

Ubytování bude letos v rekreačním a školícím středisku „Svatý Štěpán“ u Mýta. Je to změna oproti předchozím ročníkům, a nejen my si myslíme, že k lepšímu.

 

Orientační vzdálenosti cca : z Brna asi 300 km, z Českých Budějovic asi 155 km, z Pardubic asi 190 km, z Liberce asi 180 km,z Ostravy asi 460 km, Šahy cca 580km.

 

Příjezd je v pátek 18.5. odpoledne, dle možností každého. Odjezd dle osobních dispozic. Ubytovávat budu jako vždy napřed v hlavní budově(44míst). Při zaplnění kapacity hlavní budovy jsou připraveny chatky (121míst). Stany není možné stavět.

Jelikož je změna místa, mění se i ceny.

Dospělí a děti od13 v hlavní budově 715Kč/2 dni s polopenzí ;; v chatce 655Kč/2 dni s polopenzí. Děti 3-13 mají cenu s polopenzí 600Kč/2 dni s polopenzí.

V případě chladného počasí se v budově zatopí za příplatek 20Kč/den.

Jak jste již četli, je stejně jako loni, zajištěna polopenze. Co se týká trasy na vyjíždce, oznámím večer při „diskuzi“.

Bylo by dobré, aby měl každý účastník při vyjížďce u sebe opět nějaké drobné ( cca150,- Kč), na vstupné.

Kdo budete chtít přijet, pošlete prosím peníze nejpozději do 30.4.2013! Napište také přesně kdo a za koho peníze posílá, to pro správnou evidenci !

Letos si můžete domluvit spolunocležníky, každý pokoj je čtyřlůžkový. Kdo se s nikým nedomluví bude ubytován jako jindy, dle přihlášení. Toto bychom potřebovali vědět se zaplacením přihlašovacího poplatku.

Zaplacení zálohy bude bráno jako lůženka a vstupenka! :-)

 

Číslo účtu pro platbu převodem: 3403538001/5500 Je prosím ve Vašem vlastním zájmu, abych z převodu poznal, kdo a za koho peníze posílá a kdo s kým chce spát !!! (viz - zpráva pro příjemce- nebo napište do e-mailu).

 

Těšíme se na naše opětovné setkání se všemi přáteli. Myslím, že vše dávám na vědomí včas, aby ten, kdo bude chtít přijet si mohl termín zařadit do svých plánů. Budu se snažit, aby se Vám na novém místě líbilo alespoň tak, jako v minulých letech. I z toho důvodu je opět domluven Pavel se saxofonem, Honza na klávesy a pravděpodobně ještě kytarista .

 

 

 

Prosím všechny, aby v případě jakékoli komunikace se mnou používali pouze můj níže napsaný e-mail. Odpovím co nejdříve. Děkuji

 

 

 

Každý se zúčastňuje na vlastní riziko a zodpovídá sám za sebe, toto stvrzuje zaplacením přihlašujícího poplatku !

 

 

 

Pejrak a Zlatíčko

 

E-mail - krnoul.josef@volny.cz

fórum ke srazu ZDE


Schránka 01.jpg


 Autor: Luděk (admin) | Datum: 01.02.2018 | Čtenářů: 476 | Reakcí: 0 | Hodnocení : 0

Obrázky k článku :
Žádné nejsou nastavené.

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Silvetr 2017 v Lučanech nad Nisou od Luděk (admin)
Poslední setkání Fazer clubu v tomto roce, se konalo na našem oblíbeném místě v chatě Agháta v Lučanech nad Nisou.
Rozloučení se sezónou 2017, na Malé Morávce v Jeseníkách. od Luděk (admin)
Uspořádat sraz na horách v termínu na přelomu měsíce září a října, bylo poměrně riskantní, co se týče špatného počasí......
pozvánka na Silvestr 2017 - Lučany nad Nisou od Beda (hendrik)
Zdravím všechny kamarády, členy a přátele Fazer clubu. Zvu Vás všechny na tradiční místo do Lučan nad Nisou, na zde netradiční silvestrovské setkání. Nápad se zrodil na posledním srazu na Malé Morávce. Jelikož už byla pozdější večerní hodina, hladina alkoholu v láhvích povážlivě nízká (na rozdíl od hladin alkoholu v krvi), byl nápad na světě! Prvotní ohlasy byly kladné, tak uvidíme, jak naše nadšení vydrží a jestli se ujme i u ostatních.
Jihočeský sraz Strmilov 2017 od Luděk (admin)
Letos se konal první sraz v jihočeském Strmilově, v chatkovém kempu Chatrek Strmilov u rybníka Komormík. Byl konec prázdnin a pořadatelé srazu, Dušan a Kája zajistili kemp jen pro nás. Jižní Čechy jsou lokalitou, kde je sraz poprvé a tak jsme se všichni moc těšili.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 4
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ