Pozvánka na sraz členů a přátel Fazer clubu - Zdeslav 2016
Ahoj přátelé a kamarádi Fazer clubu v jedné stopě. Jak se říká rok se s rokem sešel a my bychom vás opět chtěli pozvat na letošní již 9.“západočeské“ setkání členů a přátel Fazer clubu ČR, které se letos koná v termínu 20.-22.5. 2016.

            Vzhledem k situaci s Hlavaticemi jsme donuceni po dvou letech změnit místo.

Letošní (a doufáme, že nejen toto) setkání máme zajištěné v RS Zdeslav. Tím se vracíme skoro na „místo činu“ pár km od Kožlan (cca o 8km). 


mapka.jpg

Příjezd v pátek 20.5.2016 dle osobních možností, s plnou nádrží!

Jako každý rok bude pro Vás zajištěno ubytování s polopenzí.

        Letošní cena je 460Kč / osoba  t.j. 2x spaní + 2x polopenze.

Cena se ale ještě může na místě malinko měnit (+-?)podle počtu účastníků.

Vím, že většina si je vědoma toho, že jsme v kempu, kde jsou vícemístné pokoje a chatky,  ne ve 4**** hotelu , takže nejde vyhovět každému, dle jeho představ a soukromí!

Děkuji za pochopení!

Letos máme k dispozici v budově  3 pokoje, a to  3, 4 a 5ti lůžkový, které jako vždy, přednostně a plně obsazuji dle příchozích záloh.

Kdo dřív pošle, dříve bydlí.

Jako minulé dva roky máme k dispozici i 14 nevytápěných chatek o 4 lůžkách. V případě zájmu je možné si za poplatek zapůjčit u pana majitele přímotop. Chatky bych doporučoval obsadit ve třech a čtvrtou postel využít jako odkládací plochu. V případě volné kapacity v chatkách je možné být na chatce jen ve dvou.

 Až jedině v případě vyčerpání ubytovací kapacity (to napíšu do fóra), si bude možné postavit stan.  V tomto případě, sdělí cenu pan vedoucí při příjezdu.

Také letos jako už poněkolikáté nám bude sobotní večer zpříjemňovat Pavel Vildman na saxofon a jeho kolega Honza na varhany.

           Letošním cílem bude zámek Bečov nad Teplou, kde v určitou dobu budeme mít zámek více méně pro sebe, podle počtu zájemců. Cena za dva prohlídkové okruhy je: plná 210 Kč ,  pro starší 65ti let, je 145Kč. Prosím zájemce o prohlídky, aby měli v pátek připravené „drobné“, které budu vybírat, pro rychlejší odbavení na zámku u kasy.

            Píši to již nyní jen proto, aby se každý mohl včas rozmyslet, zda bude chtít prohlídku absolvovat.

Pozor! Ukončení příjmu přihlášek, je jako každý rok 30.4.2016!

Kdo budete chtít přijet, peníze pošlete prosím nejpozději do tohoto data! Napište také do fóra rozhodnutí o prohlídce zámku (výše), to proto, že budu nahlašovat počet lidí na prohlídky, aby mohli případná neobsazená místa doplnit i z řad jiných zájemců.

Číslo účtu – 3403538001/5500    

Je třeba, abych z převodu poznal, kdo peníze posílá! (Poznámka u platby.)

 Každý se zúčastňuje na vlastní riziko a zodpovídá sám za sebe, což stvrzuje přihlášením (zálohou)!

Jedna malá technická: Prosím zájemce o účast, aby se s případnými dotazy ohledně ubytování obraceli pouze na mne e-mailem!!! Po domluvě s panem vedoucím, je organizace ubytování opět plně na mě, aby nevznikala nedorozumění.

Jak jste již četli, je stejně jako loni, zajištěna polopenze. V kempu je i restauračka kde se normálně vaří, ale která zároveň slouží i jako obecní nalévárna. O bezpečnost našich miláčků, ale mít strach nemusíte. Co se týká trasy na vyjížďku, oznámím ji jako vždy, večer při „diskuzi“.

Těším se na naše opětovné setkání a věřím, že dorazíte v hojném počtu, tak jako každý rok! Myslím, že vše dávám na vědomí včas, aby ten, kdo bude chtít přijet, si mohl termín zařadit do svých plánů.

Budu se snažit, aby se Vám i ve Zdeslavi líbilo! I z toho důvodu je opět domluvena sobotní hudba Jája a Pája.

Prosím všechny, aby v případě jakékoli komunikace se mnou používali pouze můj níže napsaný e-mail . Odpovím, jak nejdříve budu moci.  Děkuji

e-mail: krnoul.josef@volny.cz

                                                                   děkujeme   Pejrak a Zlatíčko

 

P.S. Případné aktuality budu psát do fóra ZDE.Autor: Luděk (admin) | Datum: 10.01.2016 | Čtenářů: 1037 | Reakcí: 1 | Hodnocení : 0

Obrázky k článku :

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
- Radek

Peníze ihned posílám. Prosím nejlépe ten 3-lůžkový???

Dana a Radek


Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Pozvání na 12. západočeské setkání Fazer clubu. od Luděk (admin)
Ahoj přátelé jedné stopy. Chtěli bychom Vás se Zlatíčkem pozvat již na 12-té „ Setkání Fazer clubu ČR“, které se koná ve dnech 17.-19.5. 2019.
Sraz Fazer clubu v Karlově pod Pradědem 2018 od Luděk (admin)
Poslední letošní sekání členů Fazer clubu se konalo 21.-23.9. v Jeseníkách v Karlově pod Pradědem.
Jak proběhlo klubové setkání v Lučanech nad Nisou – srpen 2018 od Luděk (admin)
Sraz v Jizerských horách v Lučanech nad Nisou se objevuje již řadu let pravidelně v našem kalendáři akcí. Samozřejmě ani letos nesměl chybět.
Pozvánka na podzimní sraz Fazer clubu - Jeseníky 2018 od Ladis
Ahoj přátelé, kamarádi i kamarádky. Když jsem se dověděl, že na podzim už nebude setkání na Malé Morávce, tak mě to trochu zamrzelo a pomalu se ve mně utvářela myšlenka, že bych se mohl pokusit o zorganizování podzimního setkání Fazer clubu v Jeseníkách.
O Vosím Mecheche na Malé Morávce - červenec 2018 od Luděk (admin)
Letošní setkání v Jeseníkách bylo, vzhledem ke dvěma dnům volna navíc, parádně dlouhé. Na Malou Morávku pod Pradědem jsme se sjížděli již ve středu odpoledne. Program srazu měl jeden zásadní bod – svatbu.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ