Pozvánka na 7 .sraz FC ČR v západních Čechách
Ahoj kamarádi a kolegové v jedné stopě.

  Tak je tady opět další rok a my bychom Vás chtěli pozvat na 7mé bohužel „neKožlanské“ setkání, které se tentokrát bude konat 30.5. až 1.6.2014 u města Zbiroh.

Ubytování je zajištěné v RS Hlavatice.


Ceny ubytování s polopenzí jsou následující:

v hlavní budově 180,-/noc +večeře 70,- +snídaně 65,-

tj. celkem 315,-Kč/osoba,noc

(K dispozici je 24 míst)

v chatce (bez TOPENÍ a lož.prádla) 130,-/noc +večeře 70,- +snídaně 65,- 

tj. celkem 265,-Kč/osoba,noc

(K dispozici je 108 míst)


Pokud si bude někdo chtít zapůjčit ložní prádlo (polštář, prostěradlo, povlečení, spacák) není problém, cena je 30,-/noc/osoba. Ubytovaní v chatce si mohou přivézt svůj spacák, není problém!


Orientační vzdálenosti : z Brna asi 265 km, z Českých Budějovic asi 140 km, z Pardubic asi180 km, z Liberce asi 175 km, z Ostravy asi 430 km, z Bratislavy asi 400km, z New Yorku asi 6.500km :-))

I když jsou pokoje v hlavní budově tří lůžkové rozhodli jsme, že z důvodu místa na věci se použije jedno lůžko jako odkladové místo. U chatiček je to podobné – ze 4 na 3. V případě zájmu je možné být na chatce jen ve dvou. Sice si myslím , že místa bude dost, ale přeci jen pokud ne, tak budu do chatiček ubytovávat třetího člověka obráceným systémem, tj že kdo se přihlásil nejdéle dostane třetího nejdříve. Příjezd je v pátek 30.5. odpoledne, dle možností každého, odjezd dle osobních dispozic 1.6. Příjezd s plnou nádrží!

Ubytovávat budu jako vždy napřed v hlavní budově. Při zaplnění kapacity hlavní budovy jsou připraveny nevytápěné chatky. Kemp se vždy na noc uzamkne a bude se odemykat někdy v čase snídaně. Pro naši snadnější kalkulaci prosím posílejte všichni stejně tj. 315 Kč, rozdíl vrátíme na místě dle místa úložiště. Není možné určit dopředu kdo kde bude spát. To po přihlášení dám vědět na stránkách FC. Kdo budete chtít přijet, pošlete prosím peníze nejpozději do 30.4.2014! Napište také přesně kdo a za koho peníze posílá, to pro správnou evidenci platících! Je to také pro noční úložný (ne)pořádek atd. Celkem je k dispozici 132 míst, takže se nebojte o postel, ale kdo se přihlásí dříve, bude mít místo v hlavní budově! Později přihlášení, budou mít už jen chatky bez topení.

Zaplacení zálohy bude bráno jako rezervace lůžka a vstupenka!

Číslo účtu pro platbu převodem: 3403538001/5500

Je prosím ve Vašem vlastním zájmu, abych z převodu poznal, kdo a za koho peníze posílá !!! (viz - zpráva pro příjemce)


Těším se na opětovné setkání. Snad vše dávám na vědomí včas, aby ten, kdo bude chtít přijet si mohl termín zařadit do svých plánů. Budu se snažit, aby se Vám letos líbilo alespoň tak, jako v minulých letech. I z toho důvodu je opět domluven Pavel se saxofonem a Honza na klávesy.

Prosím Všechny, aby v případě jakékoli komunikace se mnou používali pouze můj níže napsaný e-mail. Odpovím nejdéle do druhého dne.


Každý zodpovídá sám za sebe a zúčastňuje se na vlastní riziko což stvrzuje přihlášením (zálohou)!

Prosím sledujte diskuzi ZDE na stránkách.

Jelikož jsme na novém místě, počítám že budou nějaké dotazy! Po domluvě s paní vedoucí je i zde organizace ubytování plně na mě.

Děkujeme Pejrak a Zlatíčko.

krnoul.josef@volny.cz

mob. 602 501 229Autor: Pejrak | Datum: 19.01.2014 | Čtenářů: 964 | Reakcí: 0 | Hodnocení : 9

Obrázky k článku :
Žádné nejsou nastavené.

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Pozvánka od Luděk (admin)
Ahoj přátelé jedné stopy. Chtěli bychom Vás se Zlatíčkem pozvat již na 11-té „ Setkání Fazer clubu ČR“, které se koná ve dnech 18.-20.5. 2018.
Silvetr 2017 v Lučanech nad Nisou od Luděk (admin)
Poslední setkání Fazer clubu v tomto roce, se konalo na našem oblíbeném místě v chatě Agháta v Lučanech nad Nisou.
Rozloučení se sezónou 2017, na Malé Morávce v Jeseníkách. od Luděk (admin)
Uspořádat sraz na horách v termínu na přelomu měsíce září a října, bylo poměrně riskantní, co se týče špatného počasí......
pozvánka na Silvestr 2017 - Lučany nad Nisou od Beda (hendrik)
Zdravím všechny kamarády, členy a přátele Fazer clubu. Zvu Vás všechny na tradiční místo do Lučan nad Nisou, na zde netradiční silvestrovské setkání. Nápad se zrodil na posledním srazu na Malé Morávce. Jelikož už byla pozdější večerní hodina, hladina alkoholu v láhvích povážlivě nízká (na rozdíl od hladin alkoholu v krvi), byl nápad na světě! Prvotní ohlasy byly kladné, tak uvidíme, jak naše nadšení vydrží a jestli se ujme i u ostatních.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 4
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ