Kožlany 2011
Ahoj všem kamarádům z jedné stopy. Se Zlatkou Vás opět po roce chceme pozvat na další setkání členů a přátel „Fazer clubu“.
   

Již čtvrtým rokem se bude konat clubový sraz 20.5.2011 v příjemném prostředí kempu „ Ve Mlejně“ u Kožlan.

 

Příjezd je možný po silnici „27“ od Plzně nebo od Žatce přes Kralovice, kde je odbočka u autosalonu na Rakovník  na silnici „229“ a po asi 5 km jsou Kožlany. Za Kožlanami, asi 650 metrů v prudké levé je sjezd do kempu  „Ve Mlejně “. Další možnost je i přímo od Rakovníka. Jen pro orientaci z Brna je to pouhých 300 km,  z Českých Budějovic asi 175 km, z Pardubic asi 200 km. Přesné místo najdete v sekci mapa srazů.
(Nejdál to bude mít jako každý rok naše Vosenka.)

Letošnísobotní trasu ještě nejsem schopen popsat, jelikož ještě nemám úplně jasno, kterou ze tří variant zvolím. Také letos jako už podvakráte nám bude sobotní večer zpříjemňovat Pavel Vildman na saxofon a jeho kolega Honza na varhany.  Cena je pro nás stejná jako loni :
550,-Kč na osobu za 2 noci + 2x polopenze . Kdo bude chtít přijet,  pošlete prosím na můj níže uvedený účet tuto zálohu. Nejpozději však do 30.4.2011. !!!   Tato záloha je na dvě noci s 2x polopenzí pro jednu osobu.Prosím napište také přesně (do zprávy pro příjemce), kdo peníze posílá, to pro správnou evidenci platících. Je to i z dalších důvodů, jako je upřesnění požadavků na noční úložný (ne)pořádek atd. Míst je k dispozici 72, takže se nebojte o postel, ale kdo se přihlásí dříve bude mít místo v hlavní budově. Později přihlášení budou mít chatky s topením. V případě vyčerpání !!! ubytovací kapacity bude možné si postavit stan . V tomto případě sdělí cenu paní vedoucí při příjezdu.
Číslo účtu - 3403538001/5500 Nezapomeňte, že je třeba, abych z převodu poznal, kdo peníze posílá! E-mail 
krnoul.josef@volny.cz (pro případné dotazy!)

Každý se zúčastňuje na vlastní riziko a zodpovídá sám za sebe!
   
Pejrak.


P.S. Původně to mělo být překvapení, ale jelikož by se každý musel finančně podílet, tak to dávám do placu k diskuzi, pro ty, kteří se letos zúčastní. Předběžně mám domluvené natočení celého sobotního dne profesionálním kameramanem, který točí pro TV Prima i další. Nabídl mě cenu 2500 a jelikož by se paní vedoucí s námi podělila , protože to zároveň bude jako reklama kempu, tak by to vyšlo ani ne 50Kč na osobu.Kdo pak bude chtít DVD, tak bude stát 80Kč s originálním potiskem a obalem. Myslím, že je to velmi slušná cena.

Prosím o Vaše názory do konce února. Děkuji

Dle Vašeho většinového zájmu nebo nezájmu potvrdím, nebo zruším účast kameramana.
V případě že nás většina bude pro filmovou dokumentaci našeho setkání, vyjde sraz celkově na 600,- Kč za osobu.
                                                             Fórum Kožlany ZDE.Autor: Pejrak | Datum: 25.01.2011 | Čtenářů: 603 | Reakcí: 3 | Hodnocení : 2

Obrázky k článku :
Žádné nejsou nastavené.

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
PLATBA ! - Pejrak
Prosíme posílat jen těch 550 nebo 1100 dle počtu , více na fóru . děkujeme

- Megaděd
Tak bych se chtěl letos opět na vás všechny juknout, jestli dorazím sám nebo s maminkou, toť zatím otázka...

- pitrysek3
My přijedeme,přestože jsem ten víkend v robotě (ale nějak to snad udělám) jak už jsem psal na fóru,ale nějak se to z něj vytratilo.Tak to tímto potvrzuji a kameramana určitě také.Za ty krejcary je to myslím skoro zadarmo,vzhledem k tomu,co nám tam proteče hrdlem :-).A mít jako vzpomínku pěkně udělanej film je k nezaplacení.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Pozvání na 12. západočeské setkání Fazer clubu. od Luděk (admin)
Ahoj přátelé jedné stopy. Chtěli bychom Vás se Zlatíčkem pozvat již na 12-té „ Setkání Fazer clubu ČR“, které se koná ve dnech 17.-19.5. 2019.
Sraz Fazer clubu v Karlově pod Pradědem 2018 od Luděk (admin)
Poslední letošní sekání členů Fazer clubu se konalo 21.-23.9. v Jeseníkách v Karlově pod Pradědem.
Jak proběhlo klubové setkání v Lučanech nad Nisou – srpen 2018 od Luděk (admin)
Sraz v Jizerských horách v Lučanech nad Nisou se objevuje již řadu let pravidelně v našem kalendáři akcí. Samozřejmě ani letos nesměl chybět.
Pozvánka na podzimní sraz Fazer clubu - Jeseníky 2018 od Ladis
Ahoj přátelé, kamarádi i kamarádky. Když jsem se dověděl, že na podzim už nebude setkání na Malé Morávce, tak mě to trochu zamrzelo a pomalu se ve mně utvářela myšlenka, že bych se mohl pokusit o zorganizování podzimního setkání Fazer clubu v Jeseníkách.
O Vosím Mecheche na Malé Morávce - červenec 2018 od Luděk (admin)
Letošní setkání v Jeseníkách bylo, vzhledem ke dvěma dnům volna navíc, parádně dlouhé. Na Malou Morávku pod Pradědem jsme se sjížděli již ve středu odpoledne. Program srazu měl jeden zásadní bod – svatbu.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ