Zpět na seznam
(3) Yamaha FZS 1000
(138)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: zadní brzdová pumpa




zadní brzdová pumpa
Ahoj,už jste měl někdo rozdělanou zadní brzdovou pumpu?od bouračky mi to dozadu nebrzdí a tak myslím,že je třeba opravná sada pro z.pumpu.když ji ovzdušňuji,tak  vůbec netlačí....
2011-07-31 00:00:00


Musíš to odvzdušnit podtlakem, jinak to nejde, měl jsem stejný problém. Takže připoj na odvzdušňovák větší injekčí stříkačku a snaž se to odsát.
2011-07-31 00:00:00


a je jedno na který z těch dvou ovzdušňováků to dám??myslíš natáhnout tam podtlakem kapalinu až do brzdiče..
2011-08-02 00:00:00


Jo, mělo by to být jedno, natáhneš to tam a pak už ten druhej odvzdušníš standartně. Nevím proč, ale většinou se zadní brzdou bývají takovýhle problémy a to na jakýkoliv motorce, pokud teda nemá vzadu buben.
2011-08-03 00:00:00


tak jsem to ovzdušnil,ale vznikl další problém.když jsem to jel projet tak se desky zase začali sekat a nepovolily,pěkně se mi z té brzdy kouřilo.Tak mě napadlo,jestli nejsou v kelu gumičky ve třmenu???nebo co by to mohlo být??
2011-08-04 00:00:00


Ještě se zkus podívat na ten brzdový váleček a to přesně na tu tyčku co to vše zamačkává a je spojená s pákou. Já ji měl trochu ohnutou a pak mi to stále trochu přibržďovalo, až se kapalina uvařila a zůstal jsem stát zrovna v zatáčce a s motorkou jsem nehnul. Gumičky budou dobrý, kdyby né tak by se ti to zavzdušňovalo nebo by tekla kapalina.
2011-08-04 00:00:00


jo ta onotá byla,ale tu jsem už dávno srovnal...tak nevím.s motorkou jsem taky nehnul,dokut nevychladla..
2011-08-06 00:00:00


Čoveče už si to teda přesně nepametuju, je to přeci jen skoro šest let, ale měl jsem jí trochu ohnutou a po narovnání to možná dělalo taky. Tenkrát jsem to nějak otočil nebo sesadil lépe a od té doby funguje jak má. Ona se totiž při zpětným chodu zadrhávala a nedojale až na konec a to byl celej ten fígl, protože stále mírně přibržďovala.
2011-08-06 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ