Zpět na seznam
(2) Všechno možné
(18)Vše okolo stránek

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Pro Administrátora-kolik nás je?

Pro Administrátora-kolik nás je?

Čau Luďku.Koukám na galerii a neumím to spočítat (do tolika neumím,maťurííííta na to nestačí---měl jsem se líp učit).Kolik už je členů?A kolik je jich s fotografií,to jest tedy těch neanonymních?

2012-04-15 00:00:00

Ahoj Pitrýsku, zaregistrovanýcj je něco přes 1200 lidí, ale kolik má fotku jsem nepočítal, to fakt nevím. Uvažuji o pročištění databáze podle data posledního přihlášení. Až bude mít programátor čas něco v tomto směru podnikneme. Je tam i řada lidí, kteří se zaregistrovali jen kvůli dotazu, nebo změnili stroj a více je naše stránky nezajímají. Jak říkám, chci to probrat a zaktualizovat. 

Jestli i já mohu něco říci , tak jen to že se mě v tomto více líbila verze na minulých stránkach. I mne by zajímalo třeba kdo a na čem jezdí. A co se týká toho  člen-nečlen - ti co měli a mají Fazera jako třeba zrovna vy dva tak jste stále plnohodnotní členové a ti co jej nemají tak by měli být v přátelích FC. Nic proti kamarádům na jiné značce , ale pak je nás snadno 1200.

2013-03-04 19:19:01

Já bych to řešil spíš než podle značky motorky,tím že dotyčný se zůčasní alespon jednoho srazu a podle toho být člen nebo přátel FC.....

Zajímavá diskuze... Já jsem značku motorky za posledních 8 let nezměnil, stále mám Fazera FZ6ku, na srazy moc nejezdím, ale na stránky se koukám celkem pravidelně. No, pokud budu přeřazen do "přátel" také se s tím nějak vypořádám... L.

Láďo u tebe je to něco jinného tebe už známe a víme *Říká : Super*

Já bych to možná nechal, tak jak to je doposud. Kdo jezdí na srazy zná téměř všechny "skalní" a ostatní můžou poradit, případně mít dotazy, však je to o komunikaci a slušnosti. A to se zatím daří udržet na velmi slušné úrovni. Můj odhad - na srazy jezdí cca 60 skvělých lidí a ostatní jsou na stránkách jako členové či přátelé.

Ladis má pravdu, každej má  možnost se zapojit a přijet mezi nás jako Věra a Jarda Dřevikovští. Nezatěžoval bych tím Luďka už tak toho má dost.

Ano, má toho tak dost a navíc s tím nic dělat nechce... *Usmívá se*

Proč měnit to, co funguje? Vždyť to je na každém, jak se zapojí. Někdo se holt zúčastní srazu, někdo píše do fóra, někomu stačí občas kouknout na stránky, a někdo se zaregistruje a už se více neobjeví.

Je to svobodné rozhodnutí každého z nás a to je dobře. Nejsme žádná povinná organizace, ani strana, co musí mít aktivní členy.

Jediné o čem uvažuji, je udělat v galerii členů datum posledního přihlášení. A pak průběžně mazat ty, co se třeba rok ani jednou nepřihlásí. A to jen pro to, aby zbytečně neblokovali nick pro další možné použití. Jiný důvod nevidím.

RE:
Tak to jsem rád,že nebudu odsunut do jiné galerie kvůli motorce,musel bych si koupit zpátky ještě Fazera a to by mi doma nejspíš neprošlo *Vyplazuje jazyk*.Jinak s tím pročištěním podle posledního přihlášení mi to přijde jako dobrej nápad.Je dost možný,že se dost členů přihlásilo jednou a víc už se u nás třeba neukázali a nejspíš ani naukážou.
Luděk (admin) napsal/a :

Ano, má toho tak dost a navíc s tím nic dělat nechce... *Usmívá se*

Proč měnit to, co funguje? Vždyť to je na každém, jak se zapojí. Někdo se holt zúčastní srazu, někdo píše do fóra, někomu stačí občas kouknout na stránky, a někdo se zaregistruje a už se více neobjeví.

Je to svobodné rozhodnutí každého z nás a to je dobře. Nejsme žádná povinná organizace, ani strana, co musí mít aktivní členy.

Jediné o čem uvažuji, je udělat v galerii členů datum posledního přihlášení. A pak průběžně mazat ty, co se třeba rok ani jednou nepřihlásí. A to jen pro to, aby zbytečně neblokovali nick pro další možné použití. Jiný důvod nevidím.

*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ