Zpět na seznam
(3) Yamaha FZS 600
(12)Ostatní

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Plachta na motocykl




Plachta na motocykl
Zdarec. Chci si pořídit plachtu na motorku (FZS600 ´02), protože přes léto parkuju bike na dvorku u baráku a nevím jakou konkrétně vybrat. Na netu jich jsou mraky od nějakých 250,- až po 3000,- Kč a nějak se v tom nemůžu zorientovat. Hlavně potřebuju ať je nepromokavá, prodyšná a nerozpadne se, když na ní bude prát slunko. Nemáte někdo konkrétní tip na nějakou osvědčenou plachtu?
2010-03-01 00:00:00



Já léta používal stříbrnou pogumovanou plachtu od Louise, za 350,-Kč a sloužila dobře. Ovšem je neprodyšná a na to jak byla tenká i poměrně těžká a celkem neskladná. Navíc se občas třeba o stupačku, či SPZ  trhla. Byla tak na srazy apod. Pak jsem na svou Hondu pořeboval velkou, abych ji mohl dát i přes tři kury na motorce. Pořídil jsem si Oxford Aquatex vel.XXL. Je z podobného materiálu jako stany a i ta má velká je sbalitelná do malého balíčku. Má rohové kapsy na zrcátka (není třeba je sklápět). Dole má pod motorkou popruh na sepnutí sponkou jako mají ledvinky, v předu očko na lanko proti odcizení. Je prodyšná a neuvěřitelně lehká. Po ročním používání na každém srazu nebo dovolené mi v místech kde stála voda (na sedle trochu začala prolínat, ale stačilo ji nastříkat impregnačním sprayem na deštníky a stany a vše bylo zase OK. Já jsem s ní moc spokojen!
Na Fazera se dá koupit okolo 600,-Kč.
 
2010-03-01 00:00:00


tak ten oxford muzu jen kvitovat, koupil jsem ji loni a celou sezonu slouzila vyborne, at uz za horkeho slunka nebo jen tak pres noc nebo za deste.

ten popruh vespod ji super drzi na miste a ocko na provleknuti zamkem kola je vybornej uz jenom z toho hlediska ze blbec kterej by ti ji chtel stahnout jasne uvidi ze by to roztrhl a byla by mu pak na nic...

tech 6 kil za to stalo, a opravdu je jako pirko a zabira malinko prostoru kdyz to umis slozit.

2010-03-02 00:00:00


Díky za zkušenosti a tip, určitě si ji taky pořídím. Měl bych ještě jednu prosbu. Jaké má rozměry, když se dobře složí???
2010-03-02 00:00:00


Jj, vypadá super. Akurát mám ještě dotaz a to jakou velikost zvolit? Když pominu M, tak je ještě L a XL s tím, že když ji budu přikrývat, tak bude bez kufrů apod.
2010-03-03 00:00:00


Tak se omluvám za nepřesnost, ale mám plachtu velikost XL, tudíž by na Fazera byla asi optimální vel.L. Možná i menší, ale bez záruky.
Ta má XL je složená do balíčku 28x20x5cm a váží 730g i s obalem.





 
2010-03-03 00:00:00


vel. M nebrat je to už moc malá plachta tedy pokud budeš mít namontován nosič bez nosiče je to jen tak tak ale bude to napnutý jak tětiva
2010-03-03 00:00:00


Díky, radši koupím XL. Dám přednost volnější variantě...
2010-03-04 00:00:00


Tak plachta koupená, nakonec při porovnání velikostí jsem zvolil variantu L. Až se dostanu k motce, tak odzkouším. Pro info - cena byla 640,-
2010-03-10 00:00:00


Plachta na motce a sedí super! Ještě jednou dík za pomoc resp. tip.


2010-03-27 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ