Pozvánka
Ahoj přátelé jedné stopy. Chtěli bychom Vás se Zlatíčkem pozvat již na 11-té „ Setkání Fazer clubu ČR“, které se koná ve dnech 18.-20.5. 2018.

Ubytování bude letos v rekreačním a školícím středisku „Svatý Štěpán“ u Mýta. Je to změna oproti předchozím ročníkům, a nejen my si myslíme, že k lepšímu.

 

Orientační vzdálenosti cca : z Brna asi 300 km, z Českých Budějovic asi 155 km, z Pardubic asi 190 km, z Liberce asi 180 km,z Ostravy asi 460 km, Šahy cca 580km.

 

Příjezd je v pátek 18.5. odpoledne, dle možností každého. Odjezd dle osobních dispozic. Ubytovávat budu jako vždy napřed v hlavní budově(44míst). Při zaplnění kapacity hlavní budovy jsou připraveny chatky (121míst). Stany není možné stavět.

Jelikož je změna místa, mění se i ceny.

Dospělí a děti od13 v hlavní budově 715Kč/2 dni s polopenzí ;; v chatce 655Kč/2 dni s polopenzí. Děti 3-13 mají cenu s polopenzí 600Kč/2 dni s polopenzí.

V případě chladného počasí se v budově zatopí za příplatek 20Kč/den.

Jak jste již četli, je stejně jako loni, zajištěna polopenze. Co se týká trasy na vyjíždce, oznámím večer při „diskuzi“.

Bylo by dobré, aby měl každý účastník při vyjížďce u sebe opět nějaké drobné ( cca150,- Kč), na vstupné.

Kdo budete chtít přijet, pošlete prosím peníze nejpozději do 30.4.2013! Napište také přesně kdo a za koho peníze posílá, to pro správnou evidenci !

Letos si můžete domluvit spolunocležníky, každý pokoj je čtyřlůžkový. Kdo se s nikým nedomluví bude ubytován jako jindy, dle přihlášení. Toto bychom potřebovali vědět se zaplacením přihlašovacího poplatku.

Zaplacení zálohy bude bráno jako lůženka a vstupenka! :-)

 

Číslo účtu pro platbu převodem: 3403538001/5500 Je prosím ve Vašem vlastním zájmu, abych z převodu poznal, kdo a za koho peníze posílá a kdo s kým chce spát !!! (viz - zpráva pro příjemce- nebo napište do e-mailu).

 

Těšíme se na naše opětovné setkání se všemi přáteli. Myslím, že vše dávám na vědomí včas, aby ten, kdo bude chtít přijet si mohl termín zařadit do svých plánů. Budu se snažit, aby se Vám na novém místě líbilo alespoň tak, jako v minulých letech. I z toho důvodu je opět domluven Pavel se saxofonem, Honza na klávesy a pravděpodobně ještě kytarista .

 

 

 

Prosím všechny, aby v případě jakékoli komunikace se mnou používali pouze můj níže napsaný e-mail. Odpovím co nejdříve. Děkuji

 

 

 

Každý se zúčastňuje na vlastní riziko a zodpovídá sám za sebe, toto stvrzuje zaplacením přihlašujícího poplatku !

 

 

 

Pejrak a Zlatíčko

 

E-mail - krnoul.josef@volny.cz

fórum ke srazu ZDE


Schránka 01.jpg


 Autor: Luděk (admin) | Datum: 01.02.2018 | Čtenářů: 507 | Reakcí: 0 | Hodnocení : 0

Obrázky k článku :
Žádné nejsou nastavené.

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Pozvání na 12. západočeské setkání Fazer clubu. od Luděk (admin)
Ahoj přátelé jedné stopy. Chtěli bychom Vás se Zlatíčkem pozvat již na 12-té „ Setkání Fazer clubu ČR“, které se koná ve dnech 17.-19.5. 2019.
Sraz Fazer clubu v Karlově pod Pradědem 2018 od Luděk (admin)
Poslední letošní sekání členů Fazer clubu se konalo 21.-23.9. v Jeseníkách v Karlově pod Pradědem.
Jak proběhlo klubové setkání v Lučanech nad Nisou – srpen 2018 od Luděk (admin)
Sraz v Jizerských horách v Lučanech nad Nisou se objevuje již řadu let pravidelně v našem kalendáři akcí. Samozřejmě ani letos nesměl chybět.
Pozvánka na podzimní sraz Fazer clubu - Jeseníky 2018 od Ladis
Ahoj přátelé, kamarádi i kamarádky. Když jsem se dověděl, že na podzim už nebude setkání na Malé Morávce, tak mě to trochu zamrzelo a pomalu se ve mně utvářela myšlenka, že bych se mohl pokusit o zorganizování podzimního setkání Fazer clubu v Jeseníkách.
O Vosím Mecheche na Malé Morávce - červenec 2018 od Luděk (admin)
Letošní setkání v Jeseníkách bylo, vzhledem ke dvěma dnům volna navíc, parádně dlouhé. Na Malou Morávku pod Pradědem jsme se sjížděli již ve středu odpoledne. Program srazu měl jeden zásadní bod – svatbu.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ